Nieruchomości Katowice i okolice
Mieszkania, Domy, Lokale, Działki, Biura

  • Schowek
  • Porównaj
  • Kontakt
  • Facebook

  • Google+
Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaAktualności


2013-06-01

Informujemy że wszystkie Eksporty z programu Galactica zostały wstrzymane do odwołania


2012-12-18

Z dniem dzisiejszym usunięto z naszego portalu jedno z biur nieruchomości. Przyczyną było nieprzestrzeganie pierwszego punktu naszego regulaminu. Z całych sił staramy się aby portal n.nieruchomosci.pl był portalem przyjaznym użytkownikom i wygodnym dla biur nieruchomości. Preferujemy współpracę opartą na partnerstwie i wspólnym poszanowaniu. Dlatego z przykrością ale jednak musieliśmy zareagować na fakt łamania zasady iż "oferty dodajemy tylko raz, ponieważ można je aktualizować ". Niestety takie praktyki są niedopuszczalne z kilku powodów:
 
1. Generowanie niepotrzebnego obciążenia strony
2. Obniżenie wartości strony dla mechanizmów wyszukiwawczych (google), co powoduje brak indeksowania wszystkich dodawanych przez biura ogłoszeń i w konsekwencji mniejszą możliwość ich znalezienia przez potencjalnych klientów.
 
W związku z tym uprzejmie prosimy wszystkie współpracujące z nami biura nieruchomości oraz naszych przyszłych klientów o stosowanie się do prostych zasad regulaminu n.nieruchomosci.pl dla wspólnego dobra.


2012-11-29

Już teraz dobre wiadomości dla osób zamierzających kupić mieszkanie z opublikowanego Raportu NBP: W II kwartale  wynika że ceny mieszkań na sprzedaż nieznacznie spadły. Jak wynika z przedstawionego raportu sytuacja na rynku nieruchomości raczej robi się stabilna. Warto więc się zastanowić nad kupnem mieszkania.2012-09-27

Już od 1 pażdziernika jeśli tylko posiadasz program Galactica

możesz zacząć z nami wspłpracę i w bardzo łatwy sposób dodawać swoje oferty na nasz portal.  Dodatkowe informacje możesz uzyskać pod nr. tel. 503 142 489 lub pisząć na maila: mylekm@gmail.com
2012-09-07

Od dziś obniżamy ceny naszej oferty strony internetowej, panela administracyjnego, eksportu ofert na portale i na www.n.nieruchomości.pl . Zobacz naszą ofertę !Oferujemy  rozbudowany program partnerski, integrujący szeroko pojęte działanie zawodowych agentów w jedną wspólną, czytelną całość, która ułatwi im zarządzanie ofertami oraz pozwoli dotrzeć do większej liczby zainteresowanych klientów. Pozwoli on również na szybki eksport swoich ofert do popularnych portali ogłoszeniowych, takich jak: gratka, otodom, domiporta, nportal, oferty.net.
Oferujemy również tworzenie orginalnych pod kątem graficznym, stron www,  z uwzględnieniem najnowszych standardów, starannie przygotowanych od strony usability oraz pod wstępne pozycjonowanie.

MIESIĄC  ZA  DARMO !!!
Macie Państwo w tej chwili prawdziwą okazję, aby wypróbować za darmo w miesiąc możliwości naszego portalu i sami przekonać się, jak świetne narzędzie oddajemy do Państwa dyspozycji!
Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Pod telefonem: 503 142 489  lub e-mailem:  mylekm@gmail.com uzyskają państwo wszelkie dodatkowe informacje.


Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem