Nieruchomości Katowice i okolice
Mieszkania, Domy, Lokale, Działki, Biura

  • Schowek
  • Porównaj
  • Kontakt
  • Facebook

  • Google+

Miasto

Dzielnica

Ulica

Powierzchnia

-

Cena

-

Liczba pokoi

Przeznaczenie

Kategoria

ID Oferty

Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie

<< pierwsza
ostatnia >>
Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie
<< pierwsza
ostatnia >>

Domy w Katowicach i okolicach

Gdy marzenia związane z posiadaniem własnego katowickiego siedliska stają się realne, przyszli właściciele rozpoczynają trudny proces związany z podjęciem decyzji o wyborze wymarzonego budynku. Pomagają im w tym strony internetowe oferujące bazę domów na sprzedaż lub katowickich domów do wynajęcia na Śląsku.

Cztery kąty dla bliskich

Funkcje domu zmieniają się wraz z potrzebami członków rodziny. Ci, którzy chcą zbudować gniazdo dla swoich bliskich, muszą wykazać się nie lada planowaniem. Przyszli właściciele domów w Katowicach powinni wiedzieć: ile pokoi potrzebują i o jakiej powierzchni, czy konieczne jest posiadanie użytkowego poddasza i piwnicy, czy przy ich budynku mieszkalnym powinien stać garaż, oraz jakiej wielkości podwórka na plac zabaw wymagają ich dzieci. Powinni pomyśleć o przyszłości decydując się na jednorodzinny lub wielorodzinny dom w Katowicach.Najtrudniejszą kwestią do przedyskutowania z bliskimi jest usytuowanie nieruchomości. Dla ceniących spokój, częsty relaks na łonie przyrody z pewnością najatrakcyjniejszy jest dworek na śląskiej wsi. Z kolei dla tych, którzy źle znoszą dojazdy do pracy czy szkoły najbardziej wartościowa będzie rezydencja na terenie miasta, na przykład Katowic.

Siedziba rodziny a finanse

Każda rodzina ma rozmaite możliwości finansowe. Ich realna ocena decyduje o sukcesie przedsięwzięcia. Jeśli finanse na to pozwalają, można zdecydować się na wybór domu na sprzedaż z pierwotnego rynku nieruchomości w Katowicach lub Sosnowcu. Nowe budynki mieszkalne w Katowicach cechuje wykorzystanie w procesie ich budowy najnowszych technologii, a ich stan jest bardzo dobry. Można osiąść w budynku z rynku wtórnego, wówczas należy ocenić, czy odpowiadający naszym wymaganiom jest standard wykończenia tych budowli. Często bowiem posiadłość na Śląsku zbudowana kilkanaście lat temu oferowana jest do sprzedaży tuż po remoncie. Z pewnością najtańszym rozwiązaniem, ale najbardziej czasochłonnym i wymagającym sporych inwestycji finansowych w przyszłości, jest zakup domu do remontu w Katowicach, czy w Sosnowcu. Myśląc o lokum dla swej rodziny na najbliższe kilka lat, warto rozważyć wynajem domu.

W gąszczu ofert nieruchomości w Katowicach i okolicach

Znając swe oczekiwania i możliwości finansowe, można zapoznać się z ofertami budynków mieszkalnych dostępnymi na śląskich portalach internetowych. Na stronie www.n.nieruchomosci.pl łatwe jest wyszukiwanie ofert. Wystawione na naszych stronach domy na sprzedaż w Katowicach i Sosnowcu są aktualizowane na bieżąco. Ponadto w bogatej bazie nieruchomości nie brak atrakcyjnych domów do wynajęcia.


Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem