Nieruchomości Katowice i okolice
Mieszkania, Domy, Lokale, Działki, Biura

  • Schowek
  • Porównaj
  • Kontakt
  • Facebook

  • Google+

Miasto

Dzielnica

Ulica

Powierzchnia

-

Cena

-

Liczba pokoi

Przeznaczenie

Kategoria

ID Oferty

Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie

<< pierwsza
ostatnia >>
Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie
<< pierwsza
ostatnia >>

Nieco inaczej wygląda temat kupna lub wynajmu ziemi pod inwestycję biznesową.

Wtedy kierujemy się innymi preferencjami. Najważniejsze z nich to specyficzna lokalizacja, uwarunkowana stylem prowadzonej działalności gospodarczej, która pozwoli nam rozwinąć swoje plany oraz możliwości zaopatrzenia działki inwestycyjnej w odpowiednie media. Nie zawsze bowiem wystarczą podstawowe przyłącza prądu i wody.
Czego innego będzie bowiem szukał inwestor, planujący budowę fabryki, czego innego lekarz, chcący otworzyć własną prywatną praktykę, czego innego biznesmen, myślący o stworzeniu wyciągu narciarskiego, a jeszcze czegoś odmiennego artysta, pragnący mieć na swojej posiadłości dobry piec do wypalania wyrobów ceramicznych. Nie wspomnę już nawet o zabudowach typowych pod wynajem, szczególnie w miejscowościach atrakcyjnych turystycznie. Ale nie tylko.
Do tego dochodzą jeszcze odpowiednie uwarunkowania ekonomiczne i ewentualne pozwolenia gminne na planowaną działalność, o które trzeba się postarać.

Inwestycja w ziemię rolną również jest bardzo opłacalna, szczególnie, gdy grunty orne są stosunkowo tanie w niektórych lokalizacjach. Takie inwestycje są świetną propozycją dla przedsiębiorców, którzy nie planują w najbliższym czasie zabudowy, wolą przeczekać, a potem odsprzedać grunty z zyskiem. Ziemia rolna, przy dobrej koniunkturze gospodarczej na pewno nie będzie taniała. Wręcz przeciwnie. Działki rolne są też atrakcyjne z innego powodu. Można je w przyszłości przekształcić w działki budowlane i potem odsprzedać z zyskiem zwielokrotnionym. Zawsze wiąże się to z dobrą lokatą finansową.
Generalnie - każda inwestycja w nieruchomość jest dobrym rozwiązaniem, zabezpieczającym nasze fundusze oraz prowadzącym w miarę szybko do osiągnięcia zadowalającego pasywnego dochodu.
Warto więc mieć taką podpowiedź na uwadze, szukając możliwości  powiększania swojego kapitału.Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem