Nieruchomości Katowice i okolice
Mieszkania, Domy, Lokale, Działki, Biura

  • Schowek
  • Porównaj
  • Kontakt
  • Facebook

  • Google+

Miasto

Dzielnica

Ulica

Powierzchnia

-

Cena

-

Liczba pokoi

Przeznaczenie

Kategoria

ID Oferty

Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie

<< pierwsza
ostatnia >>
Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie
<< pierwsza
ostatnia >>

Inwestycja w lokal na sprzedaż

Spora część  prywatnych przedsiębiorców  kupuje lokal wystawiony na sprzedaż w celu inwestycyjnym.  Usytuowanie go  w atrakcyjnym miejscu zapewnia spore zainteresowanie, dzięki któremu  właściciel  nie musi  ponosić kosztów związanych z jego remontem. Bowiem najemca dostosowuje nieruchomość  do planowanej działalności. Z kolei  dobrze skonstruowana umowa zapewnia, że koszty opłat ponosi najemca.
Ceny pomieszczeń użytkowych podlegają wahaniom wraz  ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi.  W podjęciu decyzji  z pewnością pomoże portal  internetowy  www.n.nieruchomosci.pl , w którym biura nieruchomości wystawiają szeroką ofertę lokali do wynajęcia oraz na sprzedaż.

Czym jest lokal?
Na dzień dzisiejszy jest głównie traktowany jako obiekt użytkowy, który pełni rolę lokalu usługowego, komercyjnego oraz handlowego. Jest nim hotel, biurowiec, bank, sklep, magazyn, fabryka, lokal gastronomiczny, ośrodek wypoczynkowy, dom weselny, restauracja, gabinet medyczny.
Lokal jednak ma szersze znaczenie: posiada wydzielone części budynku, służące również na cele mieszkaniowe. Jakby na niego nie patrzeć - charakteryzuje się on wydzielonymi pomieszczeniami o różnych przeznaczeniach.Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem