Nieruchomości Katowice i okolice
Mieszkania, Domy, Lokale, Działki, Biura

  • Schowek
  • Porównaj
  • Kontakt
  • Facebook

  • Google+

Miasto

Dzielnica

Ulica

Powierzchnia

-

Cena

-

Liczba pokoi

Przeznaczenie

Kategoria

ID Oferty

Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie

<< pierwsza
ostatnia >>
Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie
<< pierwsza
ostatnia >>

Lokale w Katowicach dla operatywnych

Coraz częściej przedsiębiorcy prowadzą swe interesy w katowickich lokalach do wynajęcia. Jest to rozwiązanie korzystne zwłaszcza w sytuacji, gdy dostosowanie lokalu na sprzedaż do potrzeb przyszłej firmy okazuje się zbyt kosztowne. Z drugiej strony wielu ludzi biznesu kupuje lokale w Katowicach i na Śląsku do sprzedania, traktując je jako inwestycje. Na ich wybory wpływają cechy rynkowe nieruchomości.

Śląska okolica na wagę złota

Najistotniejszym elementem w wyborze miejsca usytuowania firmy jest położenie lokalu użytkowego. Inwestorzy powinni ocenić atrakcyjność miejsca swego lokum. W tym celu warto sprawdzić, jakie punkty handlowe i usługowe działają w okolicy Katowic, by móc zająć się działalnością, na którą istnieje zapotrzebowanie w danej lokalizacji. Ponadto należy rozważyć, czy istnieją przesłanki do tego, że w ciągu najbliższych lat powstaną w tym miejscu nowe inwestycje. Bowiem usytuowanie siedziby firmy w dynamicznie rozwijającym się rejonie zapewnia powodzenie planowanej działalności i w miarę szybki zwrot nakładów.

Gotowa oferta rynkowa lokali w Katowicach

Na wybór obiektu do najmu lub nabycia wpływają cechy nieruchomości, a wśród nich: ruch pieszych przed budynkiem, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, możliwość dojazdu na parking. Brane są też pod uwagę właściwości lokalu w Katowicach: wystarczająca powierzchnia z zapleczem, wysokość wnętrz, usytuowanie na parterze, niezależne wejście, wielkość witryny oraz stan techniczny, wyposażenie w instalacje(elektryczną, gazową, wodno – kanalizacyjną) . Po wnikliwej analizie dostępnych na rynku nieruchomości lokali użytkowych, można rozpocząć działalność handlowo-usługową. Zazwyczaj otwierane są: sklepy, kawiarnie, restauracje, puby, hotele, bary, cukiernie, oddziały banków, hurtownie, jak również magazyny.


Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem