Nieruchomości Katowice i okolice
Mieszkania, Domy, Lokale, Działki, Biura

  • Schowek
  • Porównaj
  • Kontakt
  • Facebook

  • Google+

Miasto

Dzielnica

Ulica

Powierzchnia

-

Cena

-

Liczba pokoi

Przeznaczenie

Kategoria

ID Oferty

Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie

<< pierwsza
ostatnia >>
Zdjęcie obiektu Lokalizacja Dzielnica/rejon Pow. [m2] Liczba pokoi Cena [zł] porównaj Szczegóły
Ilość ofert na stronie
<< pierwsza
ostatnia >>

Lokal do wynajęcia

Lokal w naszej cywilizacji spełnia zasadniczą rolę w życiu gospodarczym społeczeństwa, ponieważ przyczynia się bezpośrednio do tworzenia określonych dóbr, nakładających się na wskaźnik bogactwa i rozwoju przemysłowego.
Koczownicze plemiona prymitywne, żyjące w dżungli, oczekują do dziś przybycia swoich zmarłych, a wraz z nimi dostawy towarów od "białych wielkich ludzi". Dobra te mają spłynąć rzeką obfitości z fabryk, aby potem zostać wyplute z wnętrz statków i samolotów, oczekującym raju tybylcom. Najlepiej byłoby rozwikłać "tajemnicę dostaw", aby ludziom już nigdy nie brakowało wszelkich dóbr gospodarczych i cudów technologicznych oraz wszyscy mieli wszystkiego pod dostatkiem.
Choć wybrańcom plemiennym udało się zobaczyć fabryki i niektóre aspekty procesu produkcyjnego, nie mogli oni zrozumieć prawideł przepływu bogactw, które cały czas nie docierały jednak do ich ludu. Darmowy rozdział masy towarowej jest, oczywiście, nie do pomyślenia, jednak tybulcy ciężko pracowali, aby zasłużyć sobie na dobrodziejstwa dostaw.
O, ironio - naiwność ekonomiczna mas ludzkich dotycząca rozdziału wszelakich dóbr jest zastanawiająca po dziś dzień. Nigdy bowiem nie była ona sprawiedliwa w dziejach świata.


Lokale od dawien dawna niejako pośredniczą w rozdzielaniu tegoż dobrobytu.
W okresowych wahaniach społecznego dostatku i nędzy widać wyraźnie właśnie po lokalach do sprzedania i wynajmu, w jakiej kondycji jest gospodarka narodowa.
Niektórzy wykorzystują sytuację pojawienia się w większej obfitości tanich lokali do sprzedania, aby zainwestować w nie na przyszłość. I to jest prawdziwa pozytywna informacja dla kryzysowego  rynku nieruchomości. Są tutaj bowiem szerokie możliwości do wykorzystnia.Interesuje mnie:
Mieszkania - sprzedaż
Domy - sprzedaż
Działki - sprzedaż
Lokale - sprzedaż
Obiekty - sprzedaż
Mieszkania - wynajem
Domy - wynajem
Działki - wynajem
Lokale - wynajem
Obiekty - wynajem